AKTUALNOŚCI

Okno otwarte Adventure HD w UPC i Vectrze z nową ramówka pełną nowości!

Dobra wiadomość dla fanów Adventure HD! Przez cały październik kanał jest dostępny w oknie otwartym u dwóch największych operatorów kablowych w Polsce – UPC Polska i Vectra, dzięki czemu abonenci wszystkich pakietów telewizji cyfrowej mogą go oglądać. Warto zajrzeć do Adventure HD, bo oprócz kontynuacji najpopularniejszych programów, w jesiennej ramówce pojawiło się aż 6 nowości programowych!

1)Jedną z najciekawszych propozycji jest program Rybalizacja, który opowiada o śmiałych kobietach kochających łowienie ryb. Bohaterki programu podejmują lokalnych mężczyzn w cotygodniowych wędkarskich walkach. Każdego tygodnia uczestników Rybalizacji czekają nowe wyzwania w nowych miejscach i z innym okazem do zdobycia!

2)Program W świecie motocykli od ponad 20 lat jest najważniejszym źródłem informacji motocyklowych Ameryki Północnej. Motocyklowy fanatyk – weteran Dave Hatch dzieli się z nami swoją pasją oraz przeprowadza wywiady ze znanymi motocyklistami. Dave udziela także porad i wskazówek, zapoznaje z nowinkami związanymi z najnowszymi maszynami oraz zabiera do jednych z najlepszych miejsc do jazdy jednośladem w całej Ameryce Północnej.

3)Zastanawialiście się kiedyś co mają ze sobą wspólnego ekonomista, budowniczy, kucharz i prezenter telewizyjny? Marzenie o wybudowaniu 5-gwiazdkowego hotelu w środku afrykańskiego lądu! Projekt Zambezi to prawdziwe budowlane wyzwanie. Zmagania z dziką zwierzyną, niekończąca się biurokracja i brak materiałów budowlanych to tylko niektóre z trudności, jakie ich czekają.

4)Podążając afrykańskim klimatem, w programie Dzikie Ścieżki Afryki obserwujemy z bliska najbardziej zagrożone, egzotyczne i podziwiane zwierzęta naszego globu. W otaczającym ich swiecie toczy się walka między środowiskiem naturalnym a rozwojem gospodarczym, przeludnieniem i globalnymi zmianami klimatu. Przedstawiamy sylwetki osób, które pomagają tym niezwykłym okazom toczyć walkę o przetrwanie.

5)Z kolei w programie Kraina Karoo Justin Bonello wyrusza w podróż, aby opowiedzieć niezliczone historie pogrzebane w pyle ogromnej półpustyni, znajdującej się na południu Afryki. Justin pragnie przedstawić historie ludzi żyjących w tym starożytnym i tajemniczym krajobrazie, a także poznać wszystkie smaki, jakie kryje w sobie ta dzika kraina.

6)Wśród jesiennych nowości Adventure HD znajduje się również polski program Zanurzenie, w którym wraz z grupą nurków będziemy eksplorować zachodniopomorskie zbiorniki, obalać mity i potwierdzać przekazy. Może uda nam się nawet odnaleźć dowody zbrodni…? W programie nie zabraknie ujęć z kamer podwodnych oraz drona. W każdym odcinku będziemy mieli gościa specjalnego, który pozwoli nam zgłębić historię miejsca, które będzie tematem odcinka

Adventure HD to pierwszy polski kanał przygodowy, który jest dostępny na wyłączność satelitarną na platformie nc+ oraz we wszystkich kluczowych sieciach kablowych na terenie całej Polski. Nadawcą Adventure HD jest szczecińska firma Michał Winnicki Entertainment, która w swoim portfolio ma również kanały muzyczne Power TV HD i Nuta.TV HD oraz dziecięcą stację Top Kids HD.

__________________________________________________________________________________________________________________

POWER TV PIĄTYM KANAŁEM MUZYCZNYM W POLSCE!

W lipcu 2016 roku kanał Power TV odniósł ogromny sukces awansując na piąte miejsce wśród wszystkich kanałów muzycznych, jednocześnie notując najwyższy udział w grupie A16-49 od początku nadawania. W lipcu oglądalność kanału Power TV wzrosła o ponad 159 % względem analogicznego okresu w ubiegłym roku.

Stacja POWER TV zbudowała rozpoznawalną markę i konsekwentnie pnie się do góry na bardzo konkurencyjnym rynku kanałów muzycznych, dążąc do osiągania kolejnych wzrostów.

­­­­­­­­­­­­­­­­__________________________________________________________________________________________________________________

OD WRZEŚNIA REKLAMY W NUTA.TV HD!

NUTA.TV HD to nowy kanał muzyczny, który został uruchomiony przez nadawcę popularnych kanałów tematycznych Power TV HD, Adventure HD i Top Kids HD.

W ofercie kanału NUTA.TV HD są prezentowane w najwyższej jakości obrazu i dźwięku aktualne hity światowej muzyki pop oraz dance, a także największe przeboje ostatnich lat. Na antenie można usłyszeć również najbardziej wybitnych polskich wykonawców w tym m.in. Margaret, Sylwia Grzeszczak czy Grzegorza Hyżego. Dopełnieniem bogatej oferty teledysków będą koncerty HD oraz biografie największych artystów muzyki popularnej.

Kanał NUTA.TV jest nadawany w jakości  HD, a także opcjonalnie z dźwiękiem Dolby Digital. Stacja jest już dostępna w ofercie wszystkich największych sieci kablowych  (w tym m.in. UPC, Vectra, Multimedia, Inea), a jesienią pojawi się również w przekazie satelitarnym.

TVN Media w ramach projektu Premium TV będzie odpowiadać za sprzedaż reklam, sponsoringu i akcji specjalnych w kanale NUTA.TV HD.

­­­­­­­­­­­­­­­­__________________________________________________________________________________________________________________

NUTA.TV W OFERCIE UPC POLSKA!

Do oferty UPC Polska, największego operatora telewizji kablowej w Polsce, dołączył nowy kanał muzyczny nadawany w wysokiej rozdzielczości – Nuta.TV HD.

Kanał Nuta.TV HD w sieci UPC Polska dostępny jest od 11 lipca 2016 roku w pakiecie Max telewizji cyfrowej, a promocyjnie do końca roku także w niższym pakiecie Select. Nowy kanał znajduje się na pozycji 784 dekoder (Mediabox) oraz 718 (dekoder Horizon i Kaon)

Na antenie Nuta.TV są prezentowane w najwyższej jakości obrazu i dźwięku aktualne hity muzyki pop oraz dance, a także największe przeboje ostatnich lat. Dopełnieniem oferty teledysków będą koncerty HD oraz biografie największych artystów muzyki popularnej.

Nadawcą Nuta.TV jest firma Michał Winnicki Entertainment, która w swoim portfolio posiada również muzyczny kanał Power TV HD, dokumentalny kanał Adventure HD oraz dziecięcy kanał Top Kids HD. Wszystkie kanały są dostępne w ofercie UPC Polska.

dopasowany pod gorące, letnie imprezy.

­­­­­­­­­­­­­­­­__________________________________________________________________________________________________________________

POWER TV BIJE KOLEJNE REKORDY!

Kanał Power TV cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony widzów. Ostatni miesiąc okazał się najlepszym w historii Power TV. Stacja zanotowała wzrost aż o 71,43 % względem analogicznego okresu ubiegłego roku i znacząco poprawiła swoje parametry.

Od 1-go czerwca kanał Power TV jest dostępny w ofercie sieci Multimedia, co daje szansę do budowania kolejnych wzrostów.

W wakacje widzowie Power TV mogą tradycyjnie liczyć na solidną porcję muzyki disco. Programming muzyczny stacji będzie specjalnie dopasowany pod gorące, letnie imprezy.

­­­­­­­­­­­­­­­­__________________________________________________________________________________________________________________

POWER TV, ADVENTURE HD, NUTA.TV, TOP KIDS W OFERCIE MULTIMEDIA POLSKA!

Od 1 czerwca 2016 roku telewizja kablowa Multimedia Polska wprowadza do swojej oferty telewizji cyfrowej cztery nowe kanały nadawane w wysokiej rozdzielczości – Adventure HD, Top Kids HD, Power TV HD oraz Nuta.TV HD.

Nowe kanały będą dostępne w Warszawie oraz w miastach, w których Multimedia Polska zakończyła proces tzw. cyfryzacji, czyli w Grudziądzu, Zamościu, Tomaszowie Mazowieckim oraz Opocznie.

Adventure HD to stacja oferująca szeroki wachlarz programów produkcji polskiej i zagranicznej, głównie o charakterze przygodowym. To niebanalna oferta programów, które pozwalają zobaczyć świat oczami odkrywcy. Kanał adresowany jest głównie do ciekawych świata i poszukujących wyzwań mężczyzn oraz uzależnionych od adrenaliny pasjonatów. Stacja dostępna jest w dekoderach na pozycji numer 75 w pakiecie HD.

Top Kids HD to najnowszy kanał dziecięcy na polskim rynku, oferujący kultowe seriale animowane z lat 80 i 90-tych, z kategorii bezpiecznych bajek doskonale znanych rodzicom. Kanał adresowany jest do dzieci w wieku 4 – 12 lat oraz ich rodziców. W ramówce znajdują się m.in. tak znane tytuły jak: Troskliwe Misie, Sabrina Nastoletnia Czarownica, Inspektor Gadżet czy Witaj Franklin. Stacja dostępna jest w dekoderach na pozycji numer 103 w pakiecie Dzieci.

Power TV HD to gwarantowane 100% rozrywki przez całą dobę. Najlepsze teledyski, największe gwiazdy oraz wyjątkowe programy rozrywkowe. Ramówka kanału składa się głównie z polskiej muzyki rozrywkowej (Disco Polo oraz Dance), a także światowych hitów z lat 80-tych i 90-tych (Euro Dance, Italo Disco oraz Euro Disco). Stacja dostępna jest w dekoderach na pozycji numer 202 w pakiecie MiniBox..

Nuta.TV HD – nowy kanał muzyczny na polskim rynku. Jego zawartość programowa to najnowsze i najgorętsze hity (Pop & Dance), muzyka miejska (Hip-Hop & R’n'B) oraz polska muzyka Pop. Wszystkie teledyski i koncerty prezentowane są wyłącznie w jakości HD z dźwiękiem najwyższej jakości. Stacja dostępna jest w dekoderach na pozycji numer 203 w pakiecie HD.

­­­­­­­­­­­­­­­­__________________________________________________________________________________________________________________

TOP KIDS W UPC POLSKA!

Do oferty UPC Polska, największego operatora telewizji kablowej w Polsce, dołączył nowy kanał dla najmłodszych widzów – Top Kids HD. Jest to już 87 kanał HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska.

Kanał Top Kids HD w sieci UPC Polska dostępny jest od 1 czerwca 2016 roku w pakiecie Max telewizji cyfrowej. Nowy kanał znajduje się na pozycji 616 (dekoder Horizon i Kaon) i 677 (dekoder Mediabox).

Top Kids HD to najnowszy kanał telewizyjny firmy Michał Winnicki Entertainment, nadawcy takich kanałów jak Power TV HD i Adventure HD. Nowy kanał to propozycja dla miłośników kultowych seriali animowanych z lat 80. i 90. Top Kids HD skierowany jest nie tylko do najmłodszych widzów, ale też ich rodziców i sentymentalnych dorosłych. W ramówce znajdują się takie serialowe tytuły jak np. „Inspektor Gadżet”, „Denis Rozrabiaka”, „Łebski Harry”, „Denver – Ostatni Dinozaur”, „Babar”, „Witaj, Franklin”, „Malusińscy”, „Troskliwe Misie” czy „Nowe Przygody Madeline”. Są to produkcje zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców, tak starszych jak i młodszych dzieci.

 __________________________________________________________________________________________________________________

­­­­­­­­­­­­­

ADVENTURE HD INWESTUJE W RAMÓWKĘ! OSIEM NOWYCH PROGRAMÓW!

 Od początku kwietnia w ramówce telewizji Adventure HD pojawiło się osiem nowości programowych. Nadawca w odpowiedzi na poszerzenie zasięgu i wzrost oglądalności poczynił znaczne inwestycje w ofertę programową.

W nowej ramówce znalazło się coś dla pasjonatów podróży. Zwycięzca afrykańskiej Wyprawy Robinson (Survivor Africa) – Ethan Zohn w programie „Eko podróże” przemierza świat w sposób przyjazny środowisku, przeżywając zarazem świetną przygodę. Jego misją jest odbyć niesamowite podróże, zostawiając po sobie tylko odciski stóp, bez zanieczyszczania przyrody. Ethan swoimi podróżami udowadnia, że można zwiedzić cały świat i zostawić go w stanie nienaruszonym dla następnych pokoleń. Premierowe odcinki w poniedziałki o godzinie 21:35.

Wszystkich Globtrotterów Adventure HD zaprasza w podróż do jednych z najbardziej niesamowitych i rozmaitych miejsc na całym świecie, od niebieskich kopuł kościołów na Santorini, przez potężne Sagrada Familia w Barcelonie do sanktuarium Monarch Butterfly w Meksyku. Dzięki „Pamiętnikom Ziemi” można zbadać magiczne i tajemnicze miejsca z całego świata bez ruszania się z domu. Premierowe odcinki w niedziele o godzinie 18:40.

Program „Tajne Akta UFO” przyprawi o dreszczyk emocji niejednego pasjonata zjawisk paranormalnych! Seria Tajne Akta Ufo bada jedno z wielkich pytań bez odpowiedzi naszych czasów: czy UFO naprawdę istnieje? Pilnie strzeżone obiekty rządowe, w których przez dziesięciolecia były ukryte ściśle tajne akta zostały częściowo odkryte przed naszymi kamerami. Wraz z ekspertami od UFO możemy zagłębić się w wyniki tysięcy obserwacji i różnych dziwnych zdarzeń. Premiery w poniedziałki o godzinie 18:15.

Kolejna nowość to program, który bada historyczny, kulturowy i teologiczny kontekst opowieści dotyczących niesławnych kobiet Biblii. W patriarchalnym społeczeństwie uwodziły, były podstępne, a nawet poświęcały życie. Bohaterki programu nadal inspirują poetów, teologów i współczesnych artystów. „Niesławne Kobiety Biblii” na antenie Adventure HD w soboty o godz. 20:10.

Telewizja Adventure HD przygotowała też coś dla prawdziwych mężczyzn. Program „Super Fabryki” odkrywa tajniki najbardziej intrygujących fabryk naszych czasów. Super Fabryki to metropolie masowej konstrukcji – ich powierzchnia zajmuje setki akrów i zużywają ogromną ilość energii, która mogłaby zasilić mały kraj. W tym programie dowiecie się co trzeba zrobić, aby stworzyć tak ogromne ilości najpotężniejszych maszyn i jak bardzo jest to skomplikowany proces. Premierowe odcinki w piątki o 21:30.

Z kolei w programie „Celnicy” przedstawiona jest codzienna praca strażników granicznych, którzy prowadzą cichą wojnę z przemytnikami, zajmując nielegalne papierosy i narkotyki warte miliony dolarów. Ich czujność nigdy nie zasypia. Na każdym przejściu granicznym celnicy nieustannie próbują zapobiec przemytowi kontrabandy. Premierowe odcinki w każdy poniedziałek o 20:15!

Na kanale Adventure HD pojawi się również nowa polska produkcja! W programie „Po Drodze” Arkady Fidler, wnuk znanego podróżnika, objeżdżą kultowym maluchem dookoła całą Polskę. Czy poczciwy mały fiacik dał radę pokonać taką trasę? Przekonajcie się sami we wtorki o 15:35.

Z kolei w programie „Wyścig Ze Sztuką”, dwóch artystów, Ben i Kenny, wyruszają w podróż przez Amerykę żyjąc jedynie ze swojej sztuki. Zrobią wszystko za miejsce do spania czy coś do jedzenie – od portretu do rzeźby. W ostatnim odcinku artyści przygotują wystawę swoich dzieł, aby dowiedzieć się, który sprzedał ich więcej i wygrał. Premierowe odcinki w w piątki o 20:50.

Telewizja Adventure HD dostępna jest na platformie nc+ (kanał nr 85) oraz w sieciach kablowych UPC (kanał 385/316), VECTRA (kanał 506), Inea (kanał nr 176), Toya (kanał nr 345) i u wieli innych operatorów. Prezentuje filmy dokumentalne poświęcone łowiectwu, wędkarstwu, podróżom oraz sportom ekstremalnym. Nadawcą kanału Adventure HD jest szczecińska firma Michał Winnicki Entertainment

__________________________________________________________________________________________________________________

­­­­­­­­­­­­­

RUSZA NOWY KANAŁ Z BAJKAMI!

1 grudnia rozpocznie nadawanie TOP KIDS – nowy kanał tematyczny z kultowymi serialami animowanymi dla dzieci i nie tylko.

TOP KIDS to nowy projekt szczecińskiej firmy Michał Winnicki Entertainment, nadawcy kanałów Power TV HD, Adventure HD i Nuta.TV HD. Na antenie TOP KIDS prezentowane będą kultowe seriale animowane z lat 80. i 90. w cyfrowo odrestaurowanych wersjach.

Widzowie mogą liczyć na najlepsze i bezpieczne bajki z dawnych lat, które wzbudzają sentyment u dzisiejszych dorosłych, będące jednak zupełną nowością dla dzieci urodzonych w latach 2000+. Na tych serialach wychowało się dzisiejsze pokolenie 30/40-latków. Top Kids ma się stać mostem łączącym rodziców z dziećmi.

W pierwszej ramówce znajdą się takie seriale animowane jak np. Inspektor Gadżet, Dennis Rozrabiaka, Łebski Harry, Denver Ostatni Dinozaur, Babar, Witaj Franklin, Malusińscy, Troskliwe Misie czy Zwariowana Szkoła Latającego Nosorożca. Każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie Top Kids.

Kanał będzie nadawany w jakości SD i HD. Jednym z pierwszych operatorów, który włączy do oferty Top Kids jest sieć TOYA. Top Kids w najbliższym czasie trafi też do sieci kablowych: Sat-Mont-Service, Jambox, PPMUE Telpol, Tel-Kab Pruszków, Tomków, MetroTV (Metroport), Telewizji Kablowej Słowianin oraz wielu innych operatorów z całej Polski.

­­­­­­­­­­­­­­­­__________________________________________________________________________________________________________________

NUTA.TV ROZPOCZYNA NADAWANIE! CO W RAMÓWCE? JAK ODBIERAĆ?

We wtorek (1 września 2015 roku) na polskim rynku telewizyjnym nadawanie rozpocznie nowy kanał muzyczny, emitowany w wysokiej rozdzielczości – Nuta.TV. Początkowo stacja dostępna będzie drogą kablową, a od października także satelitarnie. Co znajdzie się w ramówce?

Nowy kanał Nura.TV będzie nadawany w wersjach SD i HD, a także opcjonalnie z dźwiękiem Dolby Digital. W ofercie nowej stacji będą prezentowane w najwyższej jakości obrazu i dźwięku aktualne hity muzyki pop oraz dance, a także największe przeboje ostatnich lat. Dopełnieniem oferty teledysków będą koncerty HD oraz biografie największych artystów muzyki popularnej.

Jednym z pierwszych operatorów, który już 1 września 2015 roku włączy do swojej oferty kanał Nuta.TV HD jest sieć Vectra – drugi największy operator telewizji kablowej w Polsce. Nuta.TV znajdzie się także w ofertach sieci: Sat Film, ZTS Echostar Studio, Jambox, Interaktywny Dom, Elsat, Derkom, PPMUE Telpol, Sat-Mont-Service, Bart-Sat, TVK SM Słowianin, Winogradzkiej Telewizji Kablowej, Asta-Net oraz w wielu innych sieciach na terenie całej Polski.

Sygnał testowy Nuta.TV HD będzie dostępny światłowodem już od 1 września 2015 roku w punktach wymiany ruchu EMITEL, PLIX, EVIO oraz SGT dla wszystkich zainteresowanych operatorów płatnej telewizji. Od października kanał Nuta.TV będzie również nadawany drogą satelitarną na satelicie Eutelsat Hot Bird.

Brokerem reklamowym kanału Nuta.TV jest TVN Media w ramach projektu Premium TV.

Nadawcą Nuta.TV jest firma Michał Winnicki Entertainment, która w swoim portfolio posiada również muzyczny kanał Power TV HD oraz dokumentalny kanał Adventure HD.

 __________________________________________________________________________________________________________________

­­­­­­­­­­­­­SUKCES WAKACYJNEJ RAMÓWKI POWER TV!

Kanał Power TV nadaje od listopada 2013 roku i dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju stale poprawia swoje wyniki w każdej grupie docelowej. Wakacyjna ramówka Power TV spotkała się z ogromnym zainteresowaniem telewidzów, co znacznie poprawiło parametry stacji.

Oglądalność Power TV z lipca 2015 roku w porównaniu z analogicznym okresem 2014 roku wzrosła aż o 67% i był to największy wzrost wśród wszystkich monitorowanych stacji muzycznych w Polsce (dane AGB, Total 4+).

Również porównując miesiąc po miesiącu lipiec 2015 roku do czerwca 2015 roku telewizja Power TV odnotowała wzrost widowni o 40% w najbardziej poszukiwanej grupie komercyjnej A16-49.

Za sukcesem stoją zmiany wprowadzone w ramówce Power TV. Od początku lipca aż trzy razy dziennie emitowane są nowe wydania najchętniej oglądanego programu Extra Klasyka, w którym prezentowane są największe światowe przeboje z lat 80-tych i 90-tych.

W wakacje widzowie Power TV mogą się też nieprzerwanie bawić z muzyką disco, a w piątkowe i sobotnie noce również z techno oraz trance.

Dane: NAM, A4+, A16-49, SHR%, VII 2014, VI-VII 2015.